Vrcholí oslavy 50 let značky Porsche Design

Pro ty z vás, kteří si zakoupí do konce roku korekční či sluneční brýle z kolekce Porsche Design máme připraven kupon,
který vás dostane do hry.

A co hrajeme? O 3 krásné LEGO Porsche 911 automobily.

Zároveň si každý z vás odnese dárkovou sadu na vaše nové obruby Porsche Design.

Stavitelský zážitek

Patíte k fanoukm sporáka Porsche 911 RSR obzvlášť? Postavte si svj vysnnzávodní vz se stavebnicí Lego Technic. Odmnou vám bude propracovaná replika tohoto nadupaného automobilu s detaily jak v interiéru, tak exteriéru. Kokpit je vybaven obrazovkou radaru, ízením a hasicím systémem. Venkovní design se chlubí vyladnmi konturami zadního kídla, difuzoru, zrcátek i svtel. Kadého píznivce silnch aut ochromí i pohled na funkní diferenciál, tlumení a estiválcovmotor. Finální podobu modelu si pak můžete „dokreslit“ podle svého gusta s pomocí samolepek. Suma sumárum má stavebnice 1 580 dílk, po jejichsloení na vás dchnou realistické mechanismy a funkce pohybu speciálu Porsche.

Na hraní i na okrasu

Model Turbo naopak nadchne autentickými detaily vozu Porsche 911. Patří mezi ně charakteristické přední a zadní nárazníky, zkosená čelní světla, tištěné logo a poznávací
značky. Neméně působivý je i interiér, který zaujme funkčním řízením, převodovkou, nouzovou brzdou, sedadly s možností naklánění a barevnou kombinací tmavě oranžové a nugátové.