Sluneční brýle

Jsou nepostradatelné pro každého z nás. Řídíme, sportujeme, jezdíme k moři a na hory, jsme alergičtí, nosíme kontaktní čočky. Tady všude nám slouží. Pro velké množství příležitostí je nutno rozlišit i typy slunečních brýlí. Jiné si pořídíme na denní nošení, jiné na sportovní aktivity. Tak jak vám rádi poradíme s tvarem, tak je nutno poradit i s typem slunečních zorníků. Snažíme se pro vás také udržet široký sortiment značek od renomovaných návrhářů až po běžné kolekce. Vše tedy směřuje k tomu, aby konečný výsledek naprosto dokonale sloužil a nebyl jen clonou mezi námi a slunečním zářením. 

Rádi bychom upozornili na kolekci sportovních brýlí ADIDAS, pro kterou máme v Teplicích zastoupení. Téměř všechny modely je možno vybavit přídavným dioptrickým klipem a umožnit tak sport bez omezení i těm, kteří potřebují brýle a nemohou nosit kontaktní čočky.

Velmi oblíbená je i ta skutečnost, že do většiny slunečních brýlí lze vyměnit stávající zorníky za vaše sluneční dioptrické čočky ve stejném barevném odstínu nebo barvě, kterou si sami vyberete.